Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.07.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W naszej parafii, Msze Św. niedzielne są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie z s. Alojzą Hornowską na które serdecznie zapraszamy Rodziny Loretańskie, Koła Żywego Różańca i wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu. Spotkanie rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  3. We czwartek przypada święto Św. Brygidy, patronki Europy. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy w intencji Europy serdecznie zapraszam.
  4. W piątek, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.
  5. W sobotę przeżywać będziemy święto Św. Jakuba Apostoła. Msze Św. o godz. 16.00 i 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. poświęcenie pojazdów mechanicznych. Ofiary które składamy przy tej okazji, są przeznaczone na akcję MIVA Polska. Z tych ofiar, kupowane są pojazdy mechaniczne dla misjonarzy.
  7. W okresie wakacyjnym, jeszcze w tę sobotę, jest możliwość załatwiania spraw cmentarnych. Lipcowa wymiana dokumentów dotyczyć będzie głównie sektorów B1, B2 i B3. W zakrystii jest możliwość zapisywania się na konkretną godzinę. Bardzo serdecznie zapraszam.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.