Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W naszej parafii, Msze Św. niedzielne są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca, niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam serdecznie ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, asystę kościelną i oczywiście naszych strażaków.
  3. Również dzisiaj, możemy uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Aby uzyskać ten odpust, należy nawiedzić katedrę bądź kościół parafialny, być w stanie łaski uświęcającej i odmówić dodatkowo Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  4. We czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 9.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszamy.
  5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Serdecznie zapraszamy.
  6. W piątek, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia.
  7. W sobotę 8 sierpnia, zapraszam wszystkie osoby z Komitetu Organizacyjnego „Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej”. Spotkanie odbędzie się na plebanii o godz. 12.00. Serdecznie zapraszam.
  8. W sierpniu, sprawy cmentarne nie będą załatwiane. Wrócimy do nich od września.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.