Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.08.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę.W naszej parafii, Msze Św. niedzielne są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. W piątek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  3. Od soboty 29 sierpnia będą przyjmowane intencje na nowy rok kalendarzowy. Zapraszam od godz. 9.00.
  4. W związku z nasilającym się poziomem zakażeń koronawirusem, bardzo serdecznie proszę wszystkie osoby uczestniczące we Mszy Św. w kościele o zakładanie maseczek. Wchodzących do zakrystii, też bardzo proszę o zakładanie maseczki.
  5. Kochani! Zwracam się do Was wszystkich z serdeczną prośbą o udostępnienie do cyfryzacji starych zdjęć. Chcemy zachować, zatrzymać od zaginięcia, różne wydarzenia, przedwojenny, wojenny czy powojenny czas. Chcemy zatrzymać ginącą historię. Jeśli możecie to prosimy Was o pomoc. Wszystkie zdjęcia po skopiowaniu wrócą do właścicieli.
  6. W sobotę 26 września i w niedzielę 27 września, planujemy IV Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej. Będziemy je planowali w miarę możliwości, w zależności od sytuacji epidemiologicznej. W następne niedziele będziemy podawali bardziej szczegółowe informacje a także będą na plakatach.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.