Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.08.2020 r.

  1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. W naszej parafii, Msze Św. niedzielne są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Jutro przeżywać będziemy święto Św. Bartłomieja Apostoła. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Serdecznie zapraszam.
  3. We środę przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – nasz narodowy odpust. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  4. W piątek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia w czasie którego modlimy się w intencji dzieci i młodzieży o zachowanie ich od gorszących ideologii i od demoralizacji. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  5. Od najbliższej soboty 29 sierpnia będą przyjmowane intencje na nowy rok kalendarzowy. Zapraszam do kancelarii od godz. 9.00.
  6. W związku z nasilającym się poziomem zakażeń koronawirusem, bardzo serdecznie proszę wszystkie osoby uczestniczące we Mszy Św. w kościele o zakładanie maseczek. Wchodzących do zakrystii, też bardzo proszę o zakładanie maseczki.
  7. Od soboty 05 września wznawiamy wymianę dokumentów cmentarnych. Wymiana dokumentów dotyczy sektora B1, B2 i B3. Można jeszcze wymieniać dokumenty w sektorze A1, A2 i A3. W sektorze A1, A2 i A3 wymiana dokumentów tylko do końca października. W zakrystii można zapisywać się na konkretny dzień i godzinę. Serdecznie zapraszam.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.