Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA ADWENTU – 06.12.2020 r.

 1. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Procesji eucharystycznej nie będzie.
 2. Również dzisiaj, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieramy ofiary na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc i wsparcie tego dzieła z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
 3. Od dzisiejszej niedzieli możemy w zakrystii nabywać świece Caritas „Wigilijnego dzieła pomocy dzieciom”. Serdecznie zapraszam.
 4. Moi Drodzy! Pragnę przypomnieć, iż Msze Św. niedzielne są odprawiane w naszej parafii: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. Serdecznie zapraszam!
 5. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszej parafii o godz. 9.00, 17.00 i 19.00. Mszy Św. Roratniej jak i o godz. 18.00 nie będzie. Starajmy się we wtorkową uroczystość uczestniczyć we Mszy Św.
 6. Z racji wtorkowej uroczystości, Msze Św. Roratnie w tym tygodniu będą odprawiane we czwartek o 6.30 i w sobotę o 7.00.
 7. Moi Drodzy! Ponieważ dotyczą nas ograniczenia w ilości osób mogących brać udział we Mszy Św. bardzo serdecznie zapraszam do udziału we Mszach Św. transmitowanych z naszego kościoła. Bądźmy razem w tych trudnych chwilach pandemii, nie zrywajmy kontaktu z parafią. Zapraszam też w dni powszednie do korzystania ze spowiedzi i z Komunii Św. Potrzeba nam więzi z Panem Jezusem. Zaprośmy Go do naszego życia, niech będzie przy nas. Nie zostawajmy sami ze swoim cierpieniem, ze swoimi lękami.
 8. Po każdej Mszy Św. można już nabywać poświęcone opłatki na nasze stoły wigilijne. Tak jak od wielu już lat, ofiary złożone przy nabywaniu opłatków, przeznaczone są na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła.
 9. Zwracam się do Was z serdeczną prośbą, jeśli ktoś wycina koło domu choinki, to bardzo prosimy o te drzewka do dekoracji kościoła na święta. Za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję!
 10. Bardzo serdecznie dziękuję za wpłaty dokonywane na konto parafii. W tym trudnym czasie, jest to niezwykle istotna pomoc. Bóg Wam zapłać za życzliwą pamięć!
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.