II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 03.01.2021 r.

1. Dziś porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę. Z racji I Niedzieli Miesiąca, po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Procesji nie będzie.
  2. We środę przeżywać będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną u nas Świętem Trzech Króli. Msze Św. w tym dniu, będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Kredą znaczymy drzwi naszych domów na znak przyjęcia objawionego nam Mesjasza, natomiast kadzidło spalmy, okadzając dom na znak, iż nasz dom jest domem modlitwy.
  3. W uroczystość Objawienia Pańskiego, ofiary złożone na tacę, przeznaczone są na misje. Wszystkim ofiarodawcom, za wsparcie potrzeb misyjnych Kościoła, serdecznie dziękuję.
  4. Również w uroczystość Objawienia Pańskiego, po Mszy Św. o godz. 12.30, ogłoszone będą wyniki konkursu szopek bożonarodzeniowych.
  5. W piątek, po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  6. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Chrztu Pańskiego. Na Mszę Św. o godz. 12.30, zapraszam rodziców z małymi dziećmi. Po Mszy Św. dzieciom udzielę specjalnego błogosławieństwa.
  7. Moi Drodzy! W tym roku, ze względu na pandemię, wizyta duszpasterska odbywana w tradycyjny sposób jest niemożliwa. Spotykamy się w małych grupach w kościele na Mszy Św. Kolędowej. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za spotkania w minionym tygodniu i za wspólną modlitwę. Modlimy się za wszystkie rodziny oraz za zmarłych z tych rodzin. Bardzo serdecznie dziękuję również za ofiary przekazane na rzecz parafii. Bóg zapłać za życzliwość i wsparcie.
    W tym tygodniu, na Msze Kolędowe, serdecznie zapraszam; jutro, w poniedziałek 04 stycznia mieszkańców ulicy Warszawskiej.
    W piątek 08 stycznia, zapraszam mieszkańców Wólki Wybranieckiej. W tych dniach, Msze Św. Kolędowe o godz. 19.00.
    W sobotę 09 stycznia zapraszam mieszkańców Cisówki. W sobotę, Msza Św. Kolędowa o godz. 15.00.
    Natomiast w przyszłym tygodniu, na Msze Kolędowe zapraszam: w poniedziałek 11 stycznia – mieszkańców ulicy Szkolnej i domków z Kątów Goździejewskich I oraz z ulicy Dębskiej;
    we wtorek 12 stycznia – mieszkańców Poręb i Cięciwy;
    we środę 13 stycznia – mieszkańców ulic Lipowej, Leśnej, Świerkowej, Polnej, Wąskiej i Goździk;
    w piątek 15 stycznia – mieszkańców „Góreczki” z Kątów Goździejewskich I. W tych dniach, Msze Św. Kolędowe będą odprawiane o godz. 19.00.
    W sobotę 16 stycznia – zapraszam mieszkańców Walercina Starego, Walercina Nowego i „Główek”. W sobotę, Msza Kolędowa będzie o godz. 15.00.