Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.02.2021 r.

  1. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne. Procesji eucharystycznej nie będzie.
  2. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.
  3. Młodzież planującą w najbliższym czasie zawarcie małżeństwa, serdecznie zapraszam na Mszę Św. wieczorną a bezpośrednio po Mszy Św. na kolejną katechezę Kursu Przedmałżeńskiego.
  4. W piątek, po Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszam na spotkanie dzieci z kl. III i rodziców. Dzieci spotkanie będą mieć w salce przy kaplicy a rodzice w kościele. Dzieci i rodziców proszę o obecność.
  6. Również w przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbierać będziemy ofiary dla chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Za życzliwą pomoc i wsparcie wszystkim serdecznie dziękuję.
  7. Powoli zbliżamy się moi drodzy do świętego czasu Wielkiego Postu. Rozpoczynamy go we Środę Popielcową 17 lutego. W tym dniu, Msze Św. będą odprawiane o godz. 9.00, 16.00, 18.00 i 19.30. Więcej szczegółów odnośnie spowiedzi, nabożeństw wielkopostnych i rekolekcji, podam w przyszłą niedzielę. Serdecznie zapraszam.
  8. Kochani! Czas pandemii się jeszcze nie skończył. Pamiętajmy o ograniczeniach. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa. Bardzo Was proszę, byśmy nie lekceważyli sobie obostrzeń i przepisów. Pamiętajmy o ograniczeniach co do ilości osób w kościele. Szanujmy swoje życie i zdrowie oraz innych osób.
  9. Osoby, które przekazały szopki na świąteczny konkurs szopek, bardzo proszę o odbieranie swoich prac. W tej sprawie, proszę kontaktować się z Panem Wiesławem.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.