Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.02.2021 r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.
  2. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszam na spotkanie dzieci z kl. III i rodziców. Dzieci spotkanie będą mieć w salce przy kaplicy a rodzice w kościele. Dzieci i rodziców proszę o obecność.
  3. Również w dzisiejszą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieramy ofiary dla chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Za życzliwą pomoc i wsparcie wszystkim serdecznie dziękuję.
  4. Młodzież planującą w najbliższym czasie zawarcie małżeństwa, serdecznie zapraszam na Mszę Św. wieczorną a bezpośrednio po Mszy Św. na kolejną katechezę Kursu Przedmałżeńskiego.
  5. W tym tygodniu przeżywać będziemy Środę Popielcową, tym samym rozpoczynamy tegoroczny czasu Wielkiego Postu. W tym dniu, Msze Św. będą odprawiane o godz. 9.00, 16.00, 18.00 i 19.30. Obrzęd posypania popiołem podczas każdej Mszy Św. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą Św. Serdecznie zapraszam. Pamiętajmy, we Środę Popielcową obowiązuje nas post ścisły.
  6. W piątek – pierwsza w tym roku – nasza wspólna Droga Krzyżowa. O godz. 15.30, Droga Krzyżowa prowadzona przez dzieci, później Msza Św. o godz. 16.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 17.30 a o godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Z udziałem w Drodze Krzyżowej, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00, pierwsze w tym roku, nasze wspólne nabożeństwo Gorzkich Żali. Z udziałem w nabożeństwie Gorzkich Żali, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  8. W przyszłą niedzielę, ofiary które złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlane związane z ogrzewaniem naszego kościoła. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie tych prac serdecznie dziękuję.
  9. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy 11, 12 i 13 marca. Prowadził je będzie ks. Jakub. Szczegółowy program rekolekcji będzie dostępny na stronie internetowej naszej parafii od przyszłej niedzieli. Program będzie również wywieszony w gablocie przed kościołem. Postarajmy się tak zaplanować swój czas, aby móc w rekolekcjach uczestniczyć. Do udziału w rekolekcjach serdecznie zapraszam.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.