Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2021 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.
 2. Po Mszy Św. o godz. 9.00, pierwsze w tym roku, nasze wspólne nabożeństwo Gorzkich Żali. Z udziałem w nabożeństwie Gorzkich Żali, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 3. Młodzież planującą w najbliższym czasie zawarcie małżeństwa, serdecznie zapraszam na Mszę Św. wieczorną. Bezpośrednio po Mszy Św. kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego.
 4. Ofiary, które dzisiaj złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlane związane z ogrzewaniem naszego kościoła. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie tych prac serdecznie dziękuję.
 5. Jutro przeżywać będziemy święto Święto Katedry Św. Piotra Apostoła. Msze Św. w naszym kościele o 17.00 i 18.00. Serdecznie zapraszam. Wszystkim, którzy w jutrzejsze święto nawiedzą naszą katedrę lub konkatedrę i odmówią tam Ojcze nasz i Wierzę w Boga, udziela się odpustu zupełnego.
 6. W piątek o godz. 15.30, Droga Krzyżowa prowadzona przez dzieci, później Msza Św. o godz. 16.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 17.30 a o godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Z udziałem w Drodze Krzyżowej, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 7. W przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbierać będziemy ofiary na dzieło misyjne Ad Gentes. Za życzliwą pomoc i wsparcie wszystkim serdecznie dziękuję.
 8. W ubiegłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieraliśmy ofiary dla chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Zebraliśmy 312 zł i 07 gr. Za życzliwe wsparcie i pomoc dla chorych, wszystkim serdecznie dziękuję.
 9. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy przez internet wspierają naszą parafię. Bóg zapłać Wam kochani za tę pomoc i życzliwość.
 10. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy 11, 12 i 13 marca. Prowadził je będzie ks. Jakub. Szczegółowy program rekolekcji jest już dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Program jest również wywieszony w gablocie przed kościołem. Postarajmy się tak zaplanować swój czas, aby móc w rekolekcjach uczestniczyć. Do udziału w rekolekcjach serdecznie wszystkich zapraszam.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.