Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.
 2. Po Mszy Św. o godz. 9.00, nabożeństwo Gorzkich Żali. Z udziałem w tym nabożeństwie Gorzkich Żali, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 3. Młodzież planującą w najbliższym czasie zawarcie małżeństwa, serdecznie zapraszam na Mszę Św. wieczorną. Bezpośrednio po Mszy Św. kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego.
 4. W dzisiejszą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieramy ofiary na dzieło misyjne Ad Gentes. Za życzliwą pomoc i wsparcie wszystkim serdecznie dziękuję.
 5. We czwartek przypada święto Św. Kazimierza Królewicza. Msze Św. o godz. 8.00 i 8.30. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 6. W najbliższy piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.00 a później od godz. 17.00.
 7. W piątek o godz. 15.30, Droga Krzyżowa prowadzona przez dzieci, później Msza Św. o godz. 16.00. Wieczorna Msza Św. o godz. 17.30 a o godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Z udziałem w Drodze Krzyżowej, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego na zwykłych warunkach. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 8. W sobotę – I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w int. Żywego Różańca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 9. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca. Tradycyjnego nabożeństwa adoracyjnego nie będzie. Po Mszy Św. o godz. 9.00, nabożeństwo Gorzkich Żali. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 10. W ubiegłą niedzielę, ofiary, złożone na tacę, przeznaczone były na prace budowlane związane z ogrzewaniem naszego kościoła. Zebraliśmy 1.750 zł i 05 gr. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie tych prac z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
 11. Z serdeczną prośbą zwracam się do wszystkich Państwa Sołtysów, by przy okazji zbierania opłat podatkowych, można było przeprowadzić zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego i do dekoracji naszego kościoła w całym roku. Bardzo o tę zbiórkę proszę. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękuję Panu Zbigniewowi Witkowskiemu – Sołtysowi z Ciopanu za zebrane już ofiary. Dziękuję mieszkańcom Ciopanu za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 510 zł.
 12. Rozpoczęliśmy prace przy konserwacji i pielęgnowaniu drzew na naszym cmentarzu. Będą trwały w tym tygodniu.
 13. Tegoroczne Rekolekcje Wielkopostne przeżywać będziemy 11, 12 i 13 marca. Prowadził je będzie ks. Jakub. Szczegółowy program rekolekcji jest już dostępny na stronie internetowej naszej parafii. Program jest również wywieszony w gablocie przed kościołem. Postarajmy się tak zaplanować swój czas, aby móc w rekolekcjach uczestniczyć. Do udziału w rekolekcjach serdecznie wszystkich zapraszam.
 14. Z całego serca pragnę podziękować za przekazane na rzecz parafii środki do dezynfekcji. Bóg zapłać za życzliwą pomoc i wsparcie.
 15. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.