Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00.
 2. W tradycji Kościoła, dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy dzisiaj dni modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i do życia konsekrowanego. Prośmy dobrego Pana, by nie brakowało robotników w Jego Winnicy.
 3. We środę po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 4. We czwartek przypada święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy. W naszym Kościele Msza Św. o 8.00.
 5. W piątek po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 6. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj i nabożeństwa majowe. W niedziele nabożeństwa majowe będą odprawiane w naszym kościele o godz. 17.30 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy Św. za wyjątkiem czwartku i soboty.
 7. Przyszła sobota to również I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Po nabożeństwie różańcowym, nabożeństwo majowe.
 8. W przyszłą niedzielę przypada I Niedziela Miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne. Procesji ze względu na pandemię, jeszcze nie będzie. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 9. W poniedziałek 3 maja, przeżywać będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze Św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Uroczyste nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 10. W ubiegłą niedzielę, ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone były na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy 1.675 zł i 12 gr. Bóg zapłać Wam kochani za życzliwe wsparcie.
 11. W zakrystii jest jeszcze do nabycia kilka albumów o Św. O. Pio. Serdecznie zapraszam do ich nabywania.
 12. Remont zawalonego muru kościelnego przy zakrystii. Panów, którzy mogli by pomóc, proszę o kontakt w zakrystii.
 13. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.