Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27.06.2021 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 3. W dzisiejszą niedzielę, podczas Mszy Św. o godz. 12.30, do grona ministrantów zostaną przyjęci kandydaci. Rodziców oraz wszystkich bliskich serdecznie zapraszam.
 4. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. w tym dniu o godz. 16.00, 17.00 i 18.00. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie i konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 5. Kończymy czerwiec – miesiąc Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwa czerwcowe są odprawiane w naszej parafii w tym tygodniu po wieczornej Mszy Św. Ostatnie nasze wspólne nabożeństwo czerwcowe w tym roku już we środę. Wszystkich do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 6. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
 7. W sobotę przypada święto Św. Tomasza Apostoła oraz I Sobota Miesiąca. Msza Św. w intencjach Żywego Różańca o godz. 14.30. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Wszystkich miłośników modlitwy różańcowej serdecznie zapraszam.
 8. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Do udziału w procesji serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej, naszych strażaków i Was wszystkich moi drodzy.
 9. W ubiegłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieraliśmy ofiary na pomoc dla studiujących księży z naszej diecezji. Zebraliśmy 332 zł i 70 gr. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
 10. Osoby z Komitetu Organizującego Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej, bardzo serdecznie zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 20.00. Spotykamy się na plebanii.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.