Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.07.2021 r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę, z racji wspomnienia Św. Krzysztofa, przypada dzień modlitw w intencji kierowców. Z tej racji po wszystkich Mszach Św. poświęcenie pojazdów. Ofiary, które przy tej okazji składamy, tradycyjne są naszym dziękczynieniem za szczęśliwe podróże i przeznaczone są na zakup pojazdów dla misjonarzy. Za wsparcie misyjnych potrzeb serdecznie kierowcom dziękuję. Bóg zapłać.
  3. Jutro przypada wspomnienie Św. Św. Joachima i Anny – rodziców Najświętszej Maryi Panny i ziemskich dziadków Pana Jezusa. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  4. We środę, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Św. Józefa.
  5. W piątek po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  6. Przyszła niedziela, to I Niedziela Miesiąca, niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Do udziału w procesji serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej, naszych strażaków i Was wszystkich moi drodzy.
  7. Również w przyszłą niedzielę przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich naszych rodakach, którzy zginęli w Powstaniu Warszawskim.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.