Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.08.2021 r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary, które zbieraliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe związane z nowym ogrzewaniem w naszym kościele. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  3. Jutro, w poniedziałek, przypada święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy. Do wspólnej modlitwy w intencji Europy wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
  4. We środę, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Św. Józefa a w piątek po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej – głównej patronki naszej diecezji. Również tego dnia przypada 101 r. zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce tradycyjnie w Ossowie i w Radzyminie. Po każdej Mszy Św. poświęcenie wianków z ziół i zbóż.
  6. Diecezjalne dożynki, będą w tym roku odbywały się 29 sierpnia w Poświętnem. Można już zgłaszać wieńce dożynkowe. Karty zgłoszenia i rejestracyjne są do odebrania w zakrystii.
  7. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.