Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY – 15.08.2021 r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej – głównej patronki naszej diecezji. Po każdej Mszy Św. poświęcenie wianków z ziół i zbóż.
  3. Również dzisiaj przypada 101 r. zwycięskiej Bitwy Warszawskiej. Główne obchody będą miały miejsce tradycyjnie w Ossowie i w Radzyminie. Serdecznie zapraszam do udziału w tych uroczystościach. Wybierzmy się z dziećmi niech chociaż zobaczą miejsca tych wielkich wydarzeń.
  4. We środę, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Św. Józefa a w piątek po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  5. Zwracam się z prośbą do młodzieży planującej ślub w przyszłym roku, aby możliwe najszybciej zgłaszać termin i godzinę ślubu. Od września będą już przyjmowane intencje na przyszły rok i później mogą już być problemy. Bardzo o to proszę.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.