Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Wszystkich do udziału w procesji serdecznie zapraszam: ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
 3. Również dzisiaj, po wszystkich Mszach Św. do puszek, zbieramy ofiary na pomoc dla Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję.
 4. We środę przeżywać będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze Św. w naszym kościele o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00 poświęcenie ziarna siewnego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 5. We środę, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Św. Józefa a w piątek po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
 6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość beatyfikacji Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. Uroczystość ta będzie transmitowana przez TVP.
 7. Ofiary które zbierać będziemy w przyszłą niedziele na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję.
 8. W niedzielę 19 września po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie z rodzicami i dziećmi z kl. III. Rodzice spotkanie mieć będą w kościele, dzieci w salce przy kaplicy.
 9. Również od soboty wznawiamy wymianę dokumentów cmentarnych. Wymiana dokumentów dotyczy obecnie sektorów A, B i C. Wymiana dokumentów dla sektora A jest tylko do końca września. Serdecznie zapraszam do zapisów w zakrystii.
 10. Jutro na godz. 19.30, zapraszam na spotkanie wszystkie osoby z Komitetu Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej. Spotkanie odbędzie się na plebanii.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.