Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.09.2021 r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy uroczystość beatyfikacji Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Czackiej. Uroczystość ta będzie transmitowana przez TVP od godz. 11.00. Zachęcam i zapraszam do oglądania transmisji.
  3. Ofiary które zbieraliśmy dzisiaj na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  4. We wtorek przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Św. Msze Św. w naszym kościele o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszam.
  5. We środę, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Św. Józefa a w piątek po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  6. W sobotę przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy za dzieci i młodzież serdecznie wszystkich zapraszam.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie z rodzicami i dziećmi z kl. III. Rodzice spotkanie mieć będą w kościele, dzieci w salce przy kaplicy.
  8. Ofiary które w przyszłą niedzielę złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  9. W soboty wymiana dokumentów cmentarnych. Wymiana dokumentów dotyczy obecnie sektorów A, B i C. Wymiana dokumentów dla sektora A jest tylko do końca września. Serdecznie zapraszam do zapisów w zakrystii.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.