Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.09.2021 r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30, spotkanie z rodzicami i dziećmi z kl. III. Rodzice spotkanie mieć będą w kościele, dzieci w salce przy kaplicy.
  3. Ofiary które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  4. We wtorek przeżywać będziemy święto Św. Mateusza Apostoła. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  5. We środę, po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00, nabożeństwo ku czci Św. Józefa a w piątek po Mszy Św. wieczornej, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  6. We czwartek przypada wspomnienie Św. Ojca Pio. Wielu z nas otacza Go wielkim szacunkiem i czcią. Do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszam.