Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.10.2021 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30 i wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Jutro przypada święto Św. Łukasza Ewangelisty. Natomiast w piątek przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II naszego papieża. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 3. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa różańcowe w niedziele, są odprawiane w naszym kościele o godz. 17.00. W dni powszednie, nabożeństwa różańcowe są odprawiane po wieczornej Mszy Św. za wyjątkiem czwartku (o godz. 8.30) i soboty, w ten dzień (o godz. 17.30). Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy w minionym tygodniu prowadzili rozważania i nabożeństwa różańcowe. Dziękuję dzieciom z naszej szkoły, Pani Iwonie – obecnej Pani katechetce za przygotowanie z dziećmi rozważań i nabożeństw. Dziękuję wspólnotom Żywego Różańca, mieszkańcom Cisówki. Bóg Wam zapłać!
 4. Dzisiaj, bardzo proszę aby nabożeństwo różańcowe poprowadzili mieszkańców Goździówki. Natomiast w tym tygodniu proszę o poprowadzenie różańca:
  18.10. poniedziałek kl. IV
  19.10. wtorek kl. III
  20.10. środę kl. II
  21.10. czwartek ks. Proboszcz
  22.10. piątek kl. VII
  23.10. sobota Żywy Różaniec
  24.10. niedziela Mieszkańcy Wólki Konstancji
  Udziela się odpustu zupełnego każdemu, kto odmawia pobożnie różaniec w kościele lub w kaplicy przed wystawionym Najświętszym sakramentem. Ten odpust możemy uzyskać każdego dnia w ciągu roku.
 5. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. W całym Kościele jest to dzień modlitw w intencjach misji i pomocy misjom. Ofiary które złożymy na tacę przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła.
 6. W ubiegłą niedzielę ofiary zbierane na tacę, były przeznaczone na prace budowlano remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy na ten cel 3.384 zł i 61 gr. Wszystkim za wsparcie tych prac z całego serca dziękuję. Jednocześnie do puszek zbieraliśmy ofiary dla „Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebraliśmy 400 zł i 51 gr. Bóg zapłać za wsparcie działania tej Fundacji.
 7. Z całego serca pragnę podziękować wszystkim, którzy przez internet wspierają fundusz naszych prac remontowych. Bóg Wam zapłać kochani za życzliwą pamięć i wsparcie tych prac.
 8. W zakrystii, przyjmujemy już na tegoroczne wypominki. Kartki wypominkowe są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 9. W soboty trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Dotyczy ona grobów w sektorach B, C, D i E. W zakrystii możemy się zapisać na odpowiadający termin.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.