Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedziele o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dziś po Mszy Św. godz. 12.30. Młodzież proszę o konieczną obecność.
 3. W dzisiejszą niedzielę, rozpoczynamy tegoroczny Kurs Przedmałżeński. Tradycyjnie, spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i po Mszy Św. rozpoczynamy katechezę kursu. Młodzież planującą w tym roku zawarcie związku małżeńskiego, serdecznie zapraszam.
 4. We wtorek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Przebiegać będzie pod hasłem: ”Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon”. W naszych codziennych modlitwach prośmy wszyscy dobrego Pana i Boga o naszą jedność.
 5. We czwartek przypada 4 rocznica ingresu naszego Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Otoczmy jego trudną pasterską posługę naszymi modlitwami.
 6. W uroczystość Objawienia Pańskiego zbieraliśmy ofiary przeznaczone na misje. Zebraliśmy na ten cel 1.975 zł i 60 gr. Natomiast w ubiegłą niedzielę zbieraliśmy na tacę ofiary na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy 2.955 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
 7. Z całego serca pragnę podziękować mieszkańcom Wólki Wybranieckiej, Wólki Wybranieckiej Kolonii, Wólki Konstancji, Gorzanki, Łęki i Poręb, którzy gościli nas w minionym tygodniu w swoich domach. Bóg zapłać Wam też kochani za przekazane ofiary na potrzeby remontowe w naszym kościele.
  W tym tygodniu porządek wizyty będzie następujący:
  – w poniedziałek 17.01. odwiedzimy mieszkańców Choin – jeden z nas rozpocznie od n-ru 3 do n-ru 14 a drugi od –n-ru 24 do n-ru 15, początek wizyty od godz. 18.00
  – we wtorek 18.01. równiez odwiedzimy mieszkańców Choin – jeden z nas rozpocznie od n-ru 25 do n-ru 31 a drugi od n-ru 40 do n-ru 32, początek wizyty od godz. 18.00 a od godz. 17.00 odwiedzę mieszkańców na Kątach Goździejewskich „Góreczka” po prawej stronie jadąc do Dębego
  – we środę 19.01. – jeden z nas rozpocznie wizytę na Cięciwie – początek od godz. 17.00, drugi z nas na Kątach Goździejewskich I najpierw na ul. Dębskiej a później od n-ru 27 do n-ru 37, początek wizyty również od godz. 17.00 natomiast na tzw. „Góreczce” ( po lewej stronie jadąc do Dębego) początek wizyty od godz. 18.00
  – we czwartek 20.01. odwiedzimy mieszkańców Ciopanu, początek wizyty od godz. 16.00 oraz Kątów Goździejewskich I od n-ru 38 do końca
  – w piątek 21.01. odwiedzimy mieszkańców Kątów Goździejewskich I, jeden z nas odwiedzi mieszkańców ul. Słonecznej tu początek wizyty od godz. 17.00, a drugi z nas od godz. 19.00, rodziny mieszkające na Kątach od ul. Warszawskiej i za szkołą w domkach
  – w sobotę 22.01. odwiedzimy mieszkańców Krubek – Górek, początek wizyty od godz. 9.00
 8. Natomiast w przyszłym tygodniu chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców:
  – we środę 26.01. jeden z nas odwiedzi mieszkańców Kątów Goździejewskich II od n-ru 1 do n-ru 11, początek wizyty od godz. 17.00 a drugi z nas odwiedzi mieszkańców Kątów Goździejewskich II od n-ru 11D do 16A, początek wizyty od godz. 18.00
  – we czwartek 27.01. odwiedzimy mieszkańców Kątów Goździejewskich II, jeden z nas rozpocznie od n-ru 17 a drugi od n-ru 48A, początek wizyty od godz. 16.00
  – w piątek 28.01. odwiedzimy mieszkańców ulic: Osiedlowej – tu początek wizyty od godz. 17.00 i Granicznej – tu początek wizyty od godz. 19.00
  – w sobotę 29.01. odwiedzę mieszkańców ulic Polnej, Wąskiej i Goździk, początek wizyty od godz. 9.00
 9. W sobotę o godz. 15.00 spotkanie ministrantów. Wszystkich proszę o konieczną obecność.
 10. We wtorek 25 stycznia, podczas Mszy Św. o godz. 18.00, nasza młodzież przyjmie z rąk Ks. Biskupa Jacka Grzybowskiego, Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą serdeczną modlitwą, by ten sakrament przyjęli jak najowocniej.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content