Słowa Ewangelii według świętego Mateusza (Mt 28, 16-20)

Jedenastu uczniów udało się do Galilei, na górę, tam gdzie Jezus im polecił. A gdy Go ujrzeli, oddali Mu pokłon. Niektórzy jednak wątpili. Wtedy Jezus podszedł do nich i przemówił tymi słowami:
«Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata».

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 30.01.2022 r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedziele o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Dzisiaj katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Tradycyjnie, spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i po Mszy Św. rozpoczynamy katechezę. Młodzież planującą w tym roku zawarcie związku małżeńskiego, serdecznie zapraszam.
 3. We środę 02 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00, 17.00 i 18.00. Na początku każdej Mszy Św. błogosławieństwo świec. Jezus Chrystus jest światłem, które oświeca drogi naszego życia. Zatroszczmy się o to, aby każdy z nas przyniósł we środę świecę. Starajmy się, aby to Chrystusowe światło wnieść do naszych domów. Niech zapłonie w sercu każdego z nas.
 4. Święto Ofiarowania Pańskiego to także Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, przeznaczone są na zakony klauzurowe.
 5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
 6. W sobotę wypada I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez wspólnotę Żywego Różańca. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
 7. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca, Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne.
 8. Na przyszłą niedzielę 06 lutego, na godz. 14.00 zapraszam na spotkanie wszystkich Państwa Sołtysów.
 9. Z całego serca pragnę podziękować mieszkańcom ulic Nadrzecznej, Szkolnej, Kątów Goździejewskich II, ulic: Granicznej, Brzozowej, Polnej, Goździk i Wąskiej, którzy gościli nas w minionym tygodniu w swoich domach. Bóg zapłać Wam też kochani za przekazane ofiary na potrzeby remontowe w naszym kościele. W tym tygodniu porządek wizyty będzie następujący:
  – w poniedziałek 31 stycznia odwiedzę mieszkańców ul. Warszawskiej po stronie n-rów nieparzystych od 39 do 27, początek wizyty od godz. 19.00
  – we wtorek 01 lutego chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Warszawskiej po stronie n-rów nieparzystych od początku do n-ru 25, początek wizyty od godz. 18.00
  – we czwartek 03 lutego chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Warszawskiej po stronie n-rów parzystych od 40 do n-ru 2A, początek wizyty od godz. 16.00
  – w sobotę 05 lutego chciałbym odwiedzić mieszkańców bloku nauczycielskiego przy ul. Szkolnej; początek wizyty od godz. 10.00
 10. Natomiast w przyszłym tygodniu chciałbym odwiedzić mieszkańców:
  – w poniedziałek 07 lutego ulic Świerkowej i Lipowej, początek wizyty od godz. 19.00
  – we wtorek 08 lutego ulicy Leśnej, początek wizyty od godz. 19.00
  – we środę 09 lutego, ulic Cichej, Bocznej i Krótkiej, początek wizyty od godz. 18.00
  – we czwartek 10 lutego, ulic Kopernika, Jaskółki i Spacerowej, początek wizyty od godz. 16.00
  – w sobotę 12 lutego ulicy Osiedlowej, początek wizyty od godz. 10.00
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content