III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022 r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Jak w każdą niedzielę Wlk. Postu, również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Gorzkich Żali. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  3. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 18.00, kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam.
  4. We środę po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam
  5. W tym tygodniu – we czwartek – rozpoczynamy tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Do udziału w rekolekcjach wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
  6. W piątek przeżywać będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tę uroczystość Msze Św. w naszej parafii według porządku rekolekcyjnego. Z racji uroczystości, w tym dniu możemy spożywać pokarmy mięsne. Post piątkowy nas nie obowiązuje.
  7. Drogi Krzyżowe w piątek będą odprawiane według rekolekcyjnego porządku. Dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 12.00 a dla dorosłych o godz. 18.30. Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
  8. Msze Św. rekolekcyjne, kończące tegoroczne rekolekcje wielkopostne, w sobotę o godz. 9.00 i 11.00. Wieczorna Msza Św. jest już Mszą Św. niedzielną.
  9. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych. Rodziców bardzo proszę o obecność.
  10. W przyszłym tygodniu chciałbym dokończyć część brakującej wizyty duszpasterskiej. We środę 30 marca, chciałbym odwiedzić mieszkańców ulic Cichej i Bocznej. Początek wizyty od godz. 19.00. We czwartek 31 marca, chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Osiedlowej. Początek wizyty od godz. 17.00.
  11. Bardzo serdecznie proszę osoby, które rezerwowały intencje mszalne na poniedziałek 28 marca o pilny kontakt w zakrystii.
  12. W ubiegłą niedzielę, ofiary, które złożyliśmy na tacę, były przeznaczone na prace budowlano remontowe w naszym kościele. Zebraliśmy 3.437 zł i 62 gr. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  13. Bardzo serdecznie pragnę podziękować mieszkańcom Goździówki i P. Sołtysowi za zebrane ofiary na kwiaty do naszego kościoła. Przekazanych mi zostało 950 zł. Również bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Poręb i P. Sołtysowi za zebrane ofiary na kwiaty do naszego kościoła. Przekazanych mi zostało 312 zł. Serdecznie pragnę też podziękować mieszkańcom Pustelnika i P. Sołtys za zebrane ofiary. Przekazanych zostało 1.250 zł. Dziękuję również mieszkańcom Wólki Konstancji i P. Sołtys za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 350 zł. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Zawiesiuch i P. Marzenie za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 180 zł. Dziękuję bardzo mieszkańcom Gorzanki i P. Sołtysowi za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 420 zł. Dziękuję również bardzo serdecznie mieszkańcom Walercina i P. Sołtysowi za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 350 zł. Bóg zapłać kochani za życzliwą pomoc!
  14. Załatwiane są już w soboty sprawy cmentarne grobów w sektorach B, C i D. W zakrystii można się zapisywać na wybraną godzinę. Serdecznie zapraszam!
  15. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.