IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 27.03.2022 r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Jak w każdą niedzielę Wlk. Postu, również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Gorzkich Żali. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  3. Również dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 18.00, kolejna katecheza Kursu Przedmałżeńskiego. Młodzież serdecznie zapraszam.
  4. We środę po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci Św. Józefa. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 15.00. O godz. 15.30 Droga Krzyżowa dla dzieci i prowadzona dla dzieci. O godz. 18.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Bezpośrednio po Drodze Krzyżowej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę przeżywać będziemy I Sobotę Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe prowadzone przez nasze Koła Żywego Różańca. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  7. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca. Jak w każdą niedzielę Wlk. Postu, zamiast nabożeństwa adoracyjnego, po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Gorzkich Żali.
  8. W tradycji naszej parafii, V Niedziela Wielkiego Postu to Niedziela Krzyża. Po każdej Mszy Św. będą święcone nasze krzyże domowe.
  9. W tym tygodniu chciałbym zacząć kończyć część brakującej wizyty duszpasterskiej. We środę 30 marca, chciałbym odwiedzić mieszkańców ulic Cichej i Bocznej. Początek wizyty od godz. 19.00. We czwartek 31 marca, chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Osiedlowej. Początek wizyty od godz. 17.00. W przyszłym tygodniu w poniedziałek 04 kwietnia, chciałbym odwiedzić mieszkańców ulic Kopernika i Jaskółki; we wtorek 05 kwietnia, chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Krótkiej, we środę 06 kwietnia, chciałbym odwiedzić mieszkańców ul. Spacerowej.
  10. Bardzo serdecznie pragnę podziękować mieszkańcom Cięciwy za zebrane ofiary na kwiaty do naszego kościoła. Przekazanych mi zostało 100 zł. Również bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Choin i nowej P. Sołtys za zebrane ofiary na kwiaty do naszego kościoła. Przekazanych mi zostało 730 zł. Również bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Cisówki i P. Janinie Weselińskiej oraz P. Andrzejowi Kowalczykowi za zebrane ofiary. Przekazanych mi zostało 1. 613 zł. Dziękuję także mieszkańcowi Łęki za indywidualna ofiarę na kwiaty. Przekazanych mi zostało 50 zł. Bóg zapłać kochani za życzliwą pomoc!
  11. Załatwiane są już w soboty sprawy cmentarne grobów w sektorach B, C i D. W zakrystii można się zapisywać na wybraną godzinę. Serdecznie zapraszam!
  12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.