Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

IV NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 08.05.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Dzisiejsza niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza – 59 Światowy Dzień modlitw o powołanie kapłańskie i zakonne. Rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania w Kościele.
  3. Również dzisiaj przypada II Niedziela Miesiąca. Ofiary zbierane na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  4. Jutro, 09 maja – przypada uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika a tym samym przeżywać będziemy nasz drugi odpust parafialny. Główna Msza Św. odpustowa o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych Strażaków.
  5. W sobotę przypada święto Św. Macieja Apostoła. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  6. Ofiary, które w przyszłą niedzielę złożymy na tacę, przeznaczone są na potrzeby i utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim za życzliwa pomoc i wsparcie dla naszego seminarium serdecznie dziękuję! Bóg zapłać!
  7. Trwa miesiąc maj i nabożeństwa majowe. W niedziele, soboty i uroczystości, nabożeństwa majowe są odprawiane w naszym kościele o godz. 17.30, w dni powszednie: w poniedziałki, wtorki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św. a we czwartki po Mszy Św. o godz. 8.00. Do wspólnej modlitwy, wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
  8. Zwracam się z serdeczną prośbą do młodzieży planującej w przyszłym roku zawarcie związku małżeńskiego, aby już zgłaszać terminy. Również osoby, które chciałyby zaplanować Mszę Św. gregoriańską, proszę o ustalenie terminu.
  9. W soboty trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Wymieniane są dokumenty grobów w sektorach C, D i E. Można zapisywać sie w zakrystii na konkretny dzień i godzinę. Serdecznie zapraszam.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.