Słowa Ewangelii według świętego Marka (Mk 1, 12-15)

Duch wyprowadził Jezusa na pustynię. A przebywał na pustyni czterdzieści dni, kuszony przez Szatana, i był ze zwierzętami, aniołowie zaś Mu służyli.
Gdy Jan został uwięziony, Jezus przyszedł do Galilei i głosił Ewangelię Bożą. Mówił: «Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!»

V NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 15.05.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Ofiary, które dzisiaj złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na potrzeby i utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Wszystkim za życzliwa pomoc i wsparcie dla naszego seminarium serdecznie dziękuję! Bóg zapłać!
  3. Jutro przeżywać będziemy uroczystość Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  4. Trwa miesiąc maj i nabożeństwa majowe. W niedziele, soboty i uroczystości, nabożeństwa majowe są odprawiane w naszym kościele o godz. 17.30, w dni powszednie: w poniedziałki, wtorki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św. a we czwartki po Mszy Św. o godz. 8.00. Do wspólnej modlitwy, wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
  5. Zwracam się z serdeczną prośbą do młodzieży planującej w przyszłym roku zawarcie związku małżeńskiego, aby już zgłaszać terminy. Również osoby, które chciałyby zaplanować Mszę Św. gregoriańską, proszę o ustalenie terminu.
  6. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszam rodziców dzieci z kl. II na spotkanie w kościele. Proszę rodziców o obecność.
  7. W soboty trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Wymieniane są dokumenty grobów w sektorach C, D i E. Można zapisywać sie w zakrystii na konkretny dzień i godzinę. Serdecznie zapraszam.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.

Copyright © 1540-2024 Parafia Rzymskokatolicka p. w.  św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Skip to content