Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
  2. We wtorek, zapraszam wszystkich Państwa z Komitetu Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej. Spotkanie odbędzie się o godz. 20.00 na plebanii.
  3. We środę przeżywać będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, przeznaczone są na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie i działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej. W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny nawiedzając naszą Katedrę bądź konkatedrę i odmawiając tam Ojcze nas i Wyznanie Wiary. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  4. W najbliższy piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 18.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę przeżywać będziemy I Sobotę Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w int. Żywego Różańca. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  6. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.
  7. Zakończyliśmy Oktawę Bożego Ciała. Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim za Waszą obecność w tych dniach, wspólną modlitwę, podczas której oddaliśmy cześć Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie. Dziękuję Wszystkim sypaczkom za Waszą obecność i Mamom, za Wasza pomoc. Bóg zapłać!
  8. W soboty, trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Dotyczy grobów w sektorach B, C, i D. Można już także wymieniać dokumenty z sektora E. Bardzo proszę osoby zainteresowane o zapisywanie się w zakrystii na dogodny termin.
  9. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.