Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.07.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.
  3. We środę po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo ku czci Św. Józefa. W piątek po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  4. Przyszła niedziela to II Niedziela Miesiąca. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  5. W soboty, trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Dotyczy grobów w sektorach C, D i E. Bardzo proszę osoby zainteresowane o zapisywanie się w zakrystii. To już ostatnia sobota przed wakacjami.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.