XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.08.2022r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo Wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary, które zbieraliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  4. Jutro – w poniedziałek 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny a jednocześnie – uroczystość patronki naszej diecezji – Matki Bożej Zwycięskiej. Porządek Mszy Świętych jutro – jak w każdą niedzielę. Dzisiejsza wieczorna Msza Św. będzie już Mszą Św. z uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, nie będzie już niedzielną Mszą Św. Pamiętajmy o tym.
  5. W jutrzejszą uroczystość przypada również 102 rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej zwanej „Cudem nad Wisłą”. Zachęcamy do udziału w uroczystościach w niedalekim Ossowie lub w Radzyminie.
  6. W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, po każdej Mszy Św. poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.