Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.08.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo Wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Jutro – w poniedziałek – przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. Natomiast we środę, święto Św. Bartłomieja Apostoła. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  4. W piątek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  5. Powoli zbliżamy się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Inaugurować go będziemy Mszą Św. we czwartek 1 września o godz. 8.00. Dzieci, młodzież i rodziców zapraszam do spowiedzi od poniedziałku 29 sierpnia. Możliwość spowiedzi w poniedziałek, wtorek i we środę od godz. 16.30.
  6. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.