Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo Wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy nowy rok szkolny. Inaugurować go będziemy Mszą Św. we czwartek 1 września o godz. 8.00. Dzieci, młodzież i rodziców zapraszam do spowiedzi od jutra. Możliwość spowiedzi w poniedziałek, wtorek i we środę od godz. 16.30.
  4. We czwartek 01 września przeżywać będziemy 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej i napaści Niemiec na Polskę. W naszych modlitwach starajmy się każdego dnia pamiętać o naszych rodakach, którzy oddali swoje życie za wolność naszej Ojczyzny.
  5. W piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00.
  6. W sobotę I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w int. Żywego Różańca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Wszystkich miłośników modlitwy różańcowej serdecznie zapraszam.
  7. W najbliższą sobotę, od godz. 9.00 w zakrystii, przyjmowane będą intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszam.
  8. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.
  9. W przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek, zbierać będziemy ofiary na utrzymanie Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.