Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.09.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo Wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca – niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i naszych strażaków.
  4. Również dzisiaj, po wszystkich Mszach Św. do puszek, zbieramy ofiary na utrzymanie Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego. Wszystkim ofiarodawcom, za życzliwe wsparcie tego dzieła z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  5. We czwartek przeżywać będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza Św. o 8.00 rano. Po Mszy Św. poświęcenie ziarna siewnego. Do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszam.
  6. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. O życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie proszę.
  7. Spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w niedzielę 18 września po Mszy Św. o godz. 12.30. Rodziców i dzieci bardzo proszę o konieczną obecność.
  8. Powoli zbliżamy się do naszych Misji Parafialnych. Na stoliku obok prasy, jest do wzięcia szczegółowy program Misji. Bardzo proszę, by taki program znalazł się w każdej rodzinie nie tylko w domu. Zachęcam Was kochani i bardzo proszę o codzienną modlitwę w intencji Misji. Mamy ją wydrukowaną na kartce folderkowej.
  9. Od najbliższej soboty rozpoczynamy wymianę dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Bardzo proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.