Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary zbierane dziś na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  4. We środę przeżywać będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Natomiast we czwartek przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  5. Spotkanie rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.30. Rodziców i dzieci bardzo proszę o konieczną obecność.
  6. Również w przyszłą niedzielę, ofiary które złożymy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję.
  7. Powoli zbliżamy się do naszych Misji Parafialnych. Na stoliku obok prasy, jest do wzięcia szczegółowy program Misji. Bardzo proszę, by taki program znalazł się w każdej rodzinie nie tylko w domu. Zachęcam Was kochani i bardzo proszę o codzienną modlitwę w intencji Misji. Mamy ją wydrukowaną na kartce folderkowej.
  8. W sobotę 24 września i w niedzielę 25 września przypadają Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej i nasz rodzinny piknik ogródkowy.
  9. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Bardzo proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.