XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Wczoraj rozpoczęliśmy zawodami latawcowymi – Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej a dzisiaj Mszą Św. o godz. 12.30 rozpoczynamy nasz rodzinny piknik ogródkowy.
  4. We czwartek przeżywać będziemy w naszej diecezji święto Rocznicy Poświęcenia naszej Bazyliki Katedralnej.
  5. Już w tym tygodniu rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam Wszystkich Was moi kochani do wspólnej modlitwy różańcowej. Modlić się będziemy w intencji wszystkich rodzin i wszystkich rodziców w naszej parafii. Ze wspólnie odmawianym różańcem, łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego.
  6. W najbliższą sobotę przypada 01 października i I Sobota Miesiąca. O godz. 15.00 Msza Św. w intencjach Żywego Różańca a po Mszy Św. wspólna nasza modlitwa różańcowa prowadzona przez Koła Żywego Różańca. W przyszłym tygodniu bardzo serdecznie proszę o poprowadzenie różańca:
    02.10. niedziela – Mieszkańcy Kątów Goździejewskich I
    03.10. poniedziałek – kl. III /wręczenie różańców dla kl.III w czasie Mszy Św. o godz. 18.00/
    04.10. wtorek – kl. IV
    05.10. środa – kl. V
    06.10. czwartek – ks. Proboszcz
    07.10. piątek – kl. VI
    08.10. sobota – Żywy Różaniec
    09.10. niedziela – Mieszkańcy Ciopanu
  7. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Bardzo proszę o zapisywanie się w zakrystii.
  8. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, sypaczki, bielanki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
  9. W przyszłą niedzielę, ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na utrzymanie domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwa pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję.
  10. Zbliżamy się już powoli – moi drodzy – do naszych Misji Parafialnych. Na stoliku obok prasy, jest do wzięcia szczegółowy program Misji. Bardzo proszę, by taki program znalazł się w każdej rodzinie nie tylko w domu. Zachęcam Was kochani i bardzo proszę o codzienną modlitwę w intencji Misji. Mamy ją wydrukowaną na kartce folderkowej.
  11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.