Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.10.2022r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w październikowe niedziele o godz. 17.00. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja i procesja Eucharystyczna. Bardzo serdecznie zapraszam ministrantów, sypaczki, bielanki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i oczywiście naszych strażaków.
 4. Ofiary, które dzisiaj złożyliśmy na tacę przeznaczone są na utrzymanie domu Św. Siostry Faustyny w Ostrówku. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwa pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję.
 5. Miesiąc październik to czas naszej wspólnej modlitwy różańcowej. W tym tygodniu bardzo serdecznie proszę o poprowadzenie różańca:
  02.10. niedziela – Mieszkańców Kątów Goździejewskich I
  03.10. poniedziałek – kl. III /wręczenie różańców dla kl.III w czasie Mszy Św. o godz. 18.00/
  04.10. wtorek – kl. IV
  05.10. środa – kl. V
  06.10. czwartek ks. Proboszcz
  07.10. piątek – kl. VI
  08.10. sobota – Żywy Różaniec
 6. W przyszłym tygodniu bardzo serdecznie proszę o poprowadzenie różańca:
  09.10. niedziela – Mieszkańców Ciopanu
  10.10. poniedziałek – kl. VII
  11.10. wtorek – kl. VIII
  12.10. środa – kl. IV
  13.10. czwartek – ks. Proboszcz
  14.10. piątek – Nauczyciele
  15.10. sobota – Żywy Różaniec
  16.10. niedziela – Mieszkańcy Poręb
 7. Zbliżamy się już moi drodzy do naszych Misji Parafialnych. Misje święte rozpoczynamy już za 13 dni. Na stoliku obok prasy, jest do wzięcia szczegółowy program Misji. Bardzo proszę, by taki program znalazł się w każdej rodzinie nie tylko w domu. Zachęcam Was kochani i bardzo proszę o codzienną modlitwę w intencji Misji. Mamy ją wydrukowaną na kartce folderkowej.
 8. Jutro przeżywać będziemy święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Msze Św. jutro o godz. 17.00 i 18.00. W jutrzejsze święto możemy zyskać odpust zupełny nawiedzając naszą Bazylikę Katedralną i odmawiając pobożnie Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
 9. We środę przypada wspomnienie Św. Siostry Faustyny a w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 10. W najbliższy piątek przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej od godz. 16.15. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 11. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III. Rodzice swoje spotkanie mieć będą w kościele natomiast dzieci w salce przy kaplicy. Rodziców i dzieci bardzo proszę o konieczną obecność.
 12. Ofiary, które w przyszłą niedzielę złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie bardzo serdecznie dziękuję.
 13. W przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. będziemy zbierali do puszek ofiary na papieski fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 14. Od dzisiaj, już przyjmujemy w zakrystii wypominki. Kartki wypominkowe znajdziemy na stoliku obok prasy.
 15. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Bardzo proszę o zapisywanie się w zakrystii.
 16. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.