Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

I NIEDZIELA ADWENTU – 27.11.2022r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Dzisiaj, po Mszy Św. wieczornej o godz. 12.30 spotkanie młodzieży starszej przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o obecność.
 4. Ofiary, które dziś złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na utrzymanie naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie. Za życzliwą pomoc i wsparcie, z całego serca Wszystkim Wam dziękuję. Bóg zapłać!
 5. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Adwentu. Po wszystkich Mszach Św. poświęcenie opłatków na nasze stoły wigilijne. Poświęcone opłatki można już będzie nabywać w zakrystii. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Natomiast w zakrystii są do nabycia świece Caritas „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Zachęcam do ich nabywania.
 6. W okresie Adwentu, Roraty będą odprawiane w naszej parafii we wtorki i czwartki o godz. 6.30 oraz w soboty o godz. 7.00. Wszystkich Was moi drodzy a szczególnie dzieci bardzo serdecznie zapraszam.
 7. We środę przypada święto Św. Andrzeja Apostoła. Do udziału we Mszy Św. wszystkich serdecznie zapraszam.
 8. W piątek przeżywać będziemy I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.15. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i z racji I Piątku Miesiąca, adoracja do godz. 21.00. Serdecznie wszystkich zapraszam.
 9. W sobotę o godz. 13.00 spotkanie dla ministrantów. Wszystkich ministrantów proszę o konieczną obecność.
 10. Z racji I Soboty Miesiąca o godz. 15.00 Msza Św. w int. Żywego Różańca. Po Mszy Św. nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Koła Żywego Różańca. Do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
 11. Przyszła niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne ale już bez procesji.
 12. Również w przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek przed kościołem, zbierać będziemy ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 13. We czwartek 8 grudnia, przeżywać będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Podczas Mszy Św. o godz. 17.00 dzieci z kl. III będą mieć wręczane medaliki. Wszystkie dzieci i rodziców proszę o konieczną obecność.
 14. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Bardzo proszę o zapisywanie się w zakrystii.
 15. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.