Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA ADWENTU – 04.12.2022r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Dzisiejsza niedziela to I Niedziela Miesiąca – Niedziela Adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo adoracyjne ale już bez procesji.
 4. Również dzisiaj, po wszystkich Mszach Św. do puszek przed kościołem, zbierać będziemy ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 5. Dzisiaj, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie młodzieży starszej przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o obecność.
 6. W okresie Adwentu, Roraty są odprawiane w naszej parafii we wtorki i czwartki o godz. 6.30 oraz w soboty o godz. 7.00. Wszystkich Was moi drodzy a szczególnie dzieci bardzo serdecznie zapraszam.
 7. We czwartek 8 grudnia, przeżywać będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 9.00 uroczyste Godzinki ku czci N.M.P., Msza Św. rano o godz. 9.30. Od godz. 12.00 do godz. 13.00 Godzina Łaski. O godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Anioł Pański. Do godz. 13.00 czas modlitwy i adoracja. Msze Św. jeszcze w tym dniu o godz. 17.00 i 19.00. Do udziału we Mszy Św. w tym dniu wszystkich bardzo serdecznie zapraszam. Podczas Mszy Św. o godz. 17.00 dzieci z kl. III będą mieć wręczane medaliki. Wszystkie dzieci i rodziców proszę o konieczną obecność.
 8. Przyszła niedziela to II niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie rodziców i dzieci z kl. III. Wszystkich rodziców i dzieci proszę o konieczną obecność.
 9. Ofiary, które w przyszłą niedzielę złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwe wsparcie tych prac serdecznie dziękuję.
 10. W poniedziałek 12 grudnia podczas Mszy Św. o godz. 18.00, młodzież naszej parafii przyjmie z rąk J.E. Ks. B-pa Jacka Grzybowskiego, Sakrament Bierzmowania. Spowiedź dla świadków Bierzmowania będzie w piątek i w sobotę od godz. 17.00. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania w sobotę 10.12 od  godz. 17.00 i w przyszłą niedzielę.
 11. Poświęcone opłatki można już nabywać w zakrystii. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Również w zakrystii są do nabycia świece Caritas „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Zachęcam do ich nabywania.
 12. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych dla grobów w sektorach C, D, E i F. Bardzo proszę o zapisywanie się w zakrystii.
 13. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.