Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

IV NIEDZIELA ADWENTU – 18.12.2022r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Przed nami ostatni tydzień Adwentu. Roraty będą odprawiane w naszej parafii we wtorek i czwartek o godz. 6.30 oraz w sobotę o godz. 7.00. Wszystkich Was moi drodzy a szczególnie dzieci bardzo serdecznie zapraszam.
 4. W tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko we wtorek i w piątek.
 5. W piątek spowiedź od godz. 17.00 do godz. 19.00. Jeżeli będzie taka potrzeba to będziemy spowiadać dłużej.
 6. W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze Św. o godz. 7.00 (ostatnie w tym roku Roraty) i o godz. 8.00. Spowiedź od godz. 7.00 do godz. 9.00. Zadbajmy kochani o to, aby Boże Narodzenie dokonało się i w naszych sercach a nie tylko przy świątecznym stole.
 7. Pasterka tradycyjnie o północy. Ofiary, które złożymy na tacę w czasie Pasterki, przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Bożego Narodzenia. Msze Św. w przyszłą niedzielę o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Mszy Św. wieczornej tradycyjnie nie będzie.
 9. W następny poniedziałek 26 grudnia, II dzień uroczystości Narodzenia Pańskiego. Msze Św. w tym dniu według porządku niedzielnego: 9.00, 11.00, 12.30 i 18.00. Ofiary, które w tym dniu złożymy na tacę, przeznaczone są na fundusz budowy nowych świątyń w naszej Diecezji. Do udziału we Mszy Św. wszystkich bardzo serdecznie zapraszam.
 10. Poświęcone opłatki można nabywać w zakrystii. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła. Również w zakrystii są do nabycia świece Caritas „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Zachęcam do ich nabywania.
 11. Bezpośrednio po świętach, od wtorku 27 grudnia, rozpocznie się doroczna wizyta duszpasterska zwana przez nas potocznie Kolędą.
  We wtorek 27 grudnia planujemy odwiedzić mieszkańców Walercina Starego i Nowego. Początek wizyty od godz. 10.00. Wieczorem od godz. 19.00 chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców ulic Polnej, Goździk i Wąskiej.
  We środę 28 grudnia planujemy odwiedzić mieszkańców Cisówki. Jeden z nas rozpocznie od n-ru 1 i będzie szedł do n-ru 24 a drugi z nas rozpocznie od n-ru 41 i będzie szedł do n-ru 25. Początek wizyty od godz. 9.00. Wieczorem chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców ulic Granicznej i Osiedlowej – tu początek wizyty od godz. 19.00 oraz w Kątach Goździejewskich I – ul. Podleśnej, tu początek wizyty od godz. 19.30.
  We czwartek 29 grudnia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Cisówki, jeden z nas rozpocznie od n-ru 43 i będzie szedł do n-ru 64A a drugi rozpocznie od n-ru 84 i będzie szedł do n-ru 64B. Wieczorem chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I mieszkających na ul. Bliskiej. Jeden z nas rozpocznie od strony Pustelnika a drugi od lasu. Wizytę rozpoczniemy od godz. 18.00.
  W piątek 30 grudnia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Poręb. Rozpoczniemy od godz. 10.00 z obu stron. Wieczorem chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I , mieszkających za szkołą oraz ul. Bocznej. Początek wizyty od godz. 19.30.
  W sobotę 31 grudnia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Cięciwy a drugi z nas mieszkańców Kolonii Goździówka. Początek wizyty od godz. 9.00.
 12. Po Nowym Roku, wizyta duszpasterska będzie wznowiona od poniedziałku 02 stycznia.
  W poniedziałek 02 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Zawiesiuch. Początek wizyty od godz. 17.00.
  We wtorek 03 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I na „Góreczce” po prawej stronie jadąc do Dębego. Początek wizyty od godz. 17.00.
  We środę 04 stycznia, chciałbym odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I na „Góreczce” po lewej stronie jadąc do Dębego. Początek wizyty od godz. 18.00.
  We czwartek 05 stycznia, chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Krubek-Górek. Jeden z nas rozpocznie od n-ru 60 i będzie szedł do n-ru 45 a drugi z nas rozpocznie od n-ru 38 i będzie szedł do n-ru 29. Początek wizyty od godz. 16.00.
  W sobotę 07 stycznia, chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Krubek- Górek. Jeden z nas rozpocznie od n-ru 1 i będzie szedł do n-ru 11C a drugi rozpocznie od n-ru 40A i będzie szedł do n-ru 12. Początek wizyty od godz. 9.00.
 13. Ofiary które składamy przy okazji wizyty duszpasterskiej, w całości są przeznaczone na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Są one związane z wymianą ogrzewania w kościele.
 14. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.