Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 08.01.2023r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. W dzisiejszą niedzielę przypada Niedziela Chrztu Pańskiego, tym samym kończymy okres Bożego Narodzenia. Po Mszy Św. o godz. 12.30 błogosławieństwo małych dzieci.
 4. Również dzisiaj, z racji II Niedzieli Miesiąca, po błogosławieństwie dzieci, spotkanie i katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Bardzo proszę rodziców i dzieci o obecność.
 5. Z racji II Niedzieli Miesiąca, ofiary które dziś złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na fundusz prac budowlano – remontowych w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję.
 6. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować rodzinom z Kątów Goździejewskich I mieszkających na „Góreczce”, mieszkańcom Zawiesiuch i Krubek – Górek za wspólną modlitwę w Waszych domach, spotkanie i życzliwe przyjęcie. Dziękuję też bardzo serdecznie za ofiary przekazane na rzecz parafii. Wszystkie ofiary przekazywane przy okazji Kolędy, są przeznaczone na wymianę ogrzewania w naszym kościele. Bóg Wam zapłać kochani za tę troskę!
 7. W tym tygodniu chciałbym odwiedzić:
  w poniedziałek 09 stycznia mieszkańców ul. Dębskiej mieszkających pod numerami 21 i 23 oraz Kątów Goździejewskich I od n-ru 27D do n-ru 36, początek wizyty od godz. 17.00;
  we wtorek 10 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I mieszkających od n-ru 37 do n-ru 52, początek wizyty od godz. 17.00;
  we środę 11 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Kątów Goździejewskich I mieszkających pod numerami 52B, 52A, 41A, 40B, 42, 43A, 43C, początek wizyty od godz. 18.00;
  we czwartek 12 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Choin mieszkających od n-ru 3 do 15A, początek wizyty od godz. 16.00;
  w piątek 13 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Choin, jeden z nas rozpocznie od n-ru 15 i będzie szedł do n-ru 25A a drugi z nas rozpocznie od n-ru 32 i będzie szedł do n-ru 26, początek wizyty od godz. 18.00;
  w sobotę 14 stycznia jeden z nas odwiedzi mieszkańców Choin i będzie szedł od n-ru 40 do n-ru 33 a drugi z nas odwiedzi mieszkańców Małkowa, początek wizyty w sobotę od godz. 9.00.
 8. Natomiast w następnym tygodniu planujemy odwiedzić:
  w poniedziałek 16 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ulicy Warszawskiej po stronie n-rów parzystych od n-ru 2A do n-ru 40, początek wizyty od godz. 17.00;
  we wtorek 17 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ulicy Warszawskiej po stronie n-rów nieparzystych od n-ru 1 do n-ru 25 oraz rodziny z Goździówki mieszkające pod n-rami 35A i 36, początek wizyty od godz. 17.00;
  we środę 18 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ulicy Warszawskiej po stronie n-rów nieparzystych od n-ru 39 do n-ru 27, początek wizyty od godz. 18.00;
  we czwartek 19 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających Szkolnej (ale tylko Szkolnej), początek wizyty od godz. 16.00;
  w piątek 20 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Pustelnika, jeden z nas rozpocznie wizytę na ulicach: Kopernika, Jaskółki i Spacerowej, tu początek wizyty od godz. 17.00 a drugi z nas będzie szedł ulicami: Klonowa, Akacjowa i Sosnowa, tu początek wizyty od godz. 18.00;
  w sobotę 21 stycznia odwiedzimy mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ulicy Nadrzecznej jeden z nas rozpocznie od n-ru 1A a drugi od n-ru 38, początek wizyty w sobotę od godz. 10.00.
 9. Tegoroczny Kurs Przedmałżeński rozpoczynamy w przyszłą niedzielę 15 stycznia. Spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i bezpośrednio po Mszy Św. rozpoczynamy katechezę Kursu. Wszystkich planujących zawarcie związku małżeńskiego w tym roku, serdecznie zapraszam.
 10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.