Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy tegoroczny Kurs Przedmałżeński. Z młodzieżą spotykamy się na Mszy Św. wieczornej i bezpośrednio po Mszy Św. rozpoczynamy katechezę Kursu. Wszystkich planujących zawarcie związku małżeńskiego w tym roku, serdecznie zapraszam.
 4. We środę, Kościół rozpoczyna Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W naszych codziennych modlitwach prośmy dobrego Boga, abyśmy jako chrześcijanie – lud nabyty krwią Zbawiciela – stanowili jeden Kościół.
 5. W piątek przypada 5 r. ingresu naszego Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Otoczmy Go w tym dniu naszą szczególną modlitwą prosząc Boga o wszelkie potrzebne łaski w posłudze biskupiej w naszej diecezji.
 6. W ub. niedzielę, na tacę, zbieraliśmy ofiary na potrzeby budowlano – remontowe w naszym kościele. Zebranych zostało 3.041, 31 zł. Wszystkim ofiarodawcom za życzliwą pomoc i wsparcie tych potrzeb z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
 7. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować rodzinom z Kątów Goździejewskich I, oraz mieszkańcom Choin i Małkowa za wspólną modlitwę w Waszych domach, spotkanie i życzliwe przyjęcie. Dziękuję też bardzo serdecznie za ofiary przekazane na rzecz parafii. Wszystkie ofiary przekazywane przy okazji Kolędy, są przeznaczone na wymianę ogrzewania w naszym kościele. Bóg Wam zapłać kochani za tę troskę!
 8. W tym tygodniu chciałbym odwiedzić:
  poniedziałek 16 stycznia mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ul. Warszawskiej po stronie n-rów parzysztych od n-ru 2A do n-ru 40, początek wizyty od godz. 17.00;
  we wtorek 17 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ul. Warszawskiej po stronie n – rów nieparzystych od n-ru 1 do n-ru 25 oraz z Goździówki mieszkających pod n –rami 35A i 36, początek wizyty od godz. 17.00;
  we środę 18 stycznia, chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ul. Warszawskiej po stronie n –rów nieparzystych od n- ru 39 do n- ru 27, początek wizyty od godz. 18.00;
  we czwartek 19 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających na ul. Szkolnej od n-ru 6 do końca (ale tylko na ul. Szkolnej), początek wizyty od godz. 16.00;
  piątek 20 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Pustelnika, jeden z nas rozpocznie od godz. 17.00 wizytę na ul. Kopernika, Jaskółki i Spacerowej, a drugi z nas rozpocznie od godz. 18.00 wizytę na ul. Klonowej, Akacjowej i Sosnowej;
  sobotę 21 stycznia odwiedzimy mieszkańców Pustelnika mieszkających na ul. Nadrzecznej, jeden z nas rozpocznie wizytę od n-ru 1A a drugi od n-ru 38, początek wizyty w sobotę od godz. 10.00.
 9. Natomiast w następnym tygodniu planujemy odwiedzić:
  poniedziałek 23 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Gorzanki mieszkających od n-ru 2 do n-ru 11, początek wizyty od godz. 17.00;
  we wtorek 24 stycznia chciałbym odwiedzić również mieszkańców Gorzanki mieszkających od n-ru 14 już do końca, początek wizyty od godz. 17.00;
  we środę 25 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Pustelnika mieszkających przy ulicach Lipowej, Poprzecznej, Świerkowej i Leśnej, początek wizyty od godz. 18.00;
  we czwartek 26 stycznia chciałbym odwiedzić mieszkańców Wólki Konstancji mieszkających pod n-rami 19, 20A i 21 oraz Kolonii Wólka Wybraniecka, początek wizyty od godz. 16.00;
  piątek 27 stycznia chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Pustelnika, jeden z nas rozpocznie wizytę na ulicy Słonecznej a drugi z nas na ul. Krótkiej, początek wizyty od godz. 18.00;
  sobotę 28 stycznia, jeden z nas odwiedzi mieszkańców Wólki Konstancji a drugi z nas mieszkańców Wólki Wybranieckiej, początek wizyty w sobotę od godz. 9.00.
 10. Bardzo serdecznie proszę o odbiór szopek bożonarodzeniowych, które były wykonane i przyniesione na doroczny konkurs szopek. Przy tej okazji, pragnę pogratulować wszystkim laureatom wspaniałych prac. Bardzo proszę o odebranie szopek do końca miesiąca.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.