Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.02.2023r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. Rodziców i dzieci proszę o konieczną obecność.
 4. Z racji II niedzieli miesiąca, ofiary, które dzisiaj złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na potrzeby budowlano – remontowe w naszym kościele. Za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję.
 5. Dzisiaj po Mszy Św. wieczornej katechezy Kursu Przedmałżeńskiego nie będzie.
 6. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować rodzinom zamieszkującym na Ciopanie za wspólną modlitwę w Waszych domach, spotkanie i życzliwe przyjęcie. Dziękuję też bardzo serdecznie za ofiary przekazane na rzecz parafii. Wszystkie ofiary przekazywane przy okazji Kolędy, są przeznaczone na wymianę ogrzewania w naszym kościele. Bóg Wam zapłać kochani za tę troskę!
 7. Przepraszam rodziny z Łęki i z Krubek – Górek, z którymi byłem umówiony na wizytę w piątek i w sobotę. Ze względu na stan zdrowia nasze spotkania nie były możliwe. W tym tygodniu kolędy nie będzie.
  Natomiast w poniedziałek 20 lutego, chciałbym odwiedzić mieszkańców Łęki mieszkających od n-ru 34 do n-ru 22, początek wizyty od godz. 17.00;
  we wtorek 21 lutego, chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Łęki, jeden z nas rozpocznie od n-ru 1D a drugi od n-ru 21, początek wizyty od godz. 17.00;
  sobotę 25 lutego, chcielibyśmy odwiedzić mieszkańców Krubek – Górek, jeden z nas rozpocznie od n-ru 1 a drugi od n-ru 11C, początek wizyty od godz. 9.00. Tym samych, właśnie w tę sobotę, zakończyłaby się tegoroczna wizyta duszpasterska.
 8. W najbliższy wtorek przypada święto Św. Cyryla Mnicha i Metodego Biskupa, patronów Europy. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy w intencji pokoju na naszym kontynencie.
 9. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach Św. zbierać będziemy do puszek ofiary na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Za życzliwą pomoc wszystkim serdecznie dziękuję.
 10. Moi Drodzy! Powoli zbliżamy sie do czasu Wielkiego Postu. W tym roku Środa Popielcowa wypada 22 lutego. Wielki Post, to czas naszych modlitewnych spotkań na nabożeństwach pasyjnych: Drodze Krzyżowej, na Gorzkich Żalach. Starajmy się zarezerwować sobie ten czas, aby Wielki Post przeżyć jak najowocniej.
 11. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.