WIELKI SOBOTA – WIGILIA PASCHALNA – 08.04.2023r.

1. Zakończyliśmy obrzędy Wigilii Paschalnej. Jednakże Kościół trwa jeszcze w modlitwie rozważając śmierć naszego Zbawiciela i Jego zstąpienie do otchłani. Jest to już radosne oczekiwanie, bo rankiem Grób Pana będzie pusty a Pan otworzy przed nami bramy wieczności.
  2. Dziś jeszcze możliwość adoracji do godz. 22.00. Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszam.
  3. Jutro Rezurekcja o godz. 6.00. Później Msze Św. o godz. 11.00 i 12.30. Po Mszy Św. o godz. 12.30 Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Mszy Św. wieczornej jutro nie będzie.
  4. W Wielkanocny Poniedziałek Msze Św. według porządku niedzielnego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy Św. o godz. 12.30.
  5. Dziękuję za ofiary złożone w koszyku przy krzyżu. W całości zostały przeznaczone na kwiaty do Grobu Pańskiego.