Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 09.04.2023r.

  1. Dziś Msze Św. jeszcze o godz. 11.00 i 12.30. Po Mszy Św. o godz. 12.30 Nowenna do Miłosierdzia Bożego. Mszy Św. wieczornej dziś nie będzie.
  2. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny, Msze Św. według porządku niedzielnego. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszy Św. o godz. 12.30. Ofiary, które jutro złożymy na tacę, przeznaczone są na potrzeby KUL – u. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  3. W piątek z racji Oktawy Wielkanocy, można spożywać pokarmy mięsne.
  4. Również w piątek przypada 1057 rocznica Chrztu Polski. To dzień naszej szczególnej modlitwy za Ojczyznę. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy wszystkich serdecznie zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W tym dniu, Kościół udziela odpustu zupełnego wiernym, którzy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu.
  6. W naszym kościele, uroczyste nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiane po Mszy Św. o godz. 9.30. Do udziału w tym nabożeństwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  7. Przyszłą niedzielą, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Ofiary złożone w przyszłą niedzielę na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. Za życzliwe wsparcie tych dzieł wszystkim serdecznie dziękuję.
  8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 15.00, dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. przeżywać będą odnowienie swoich przyrzeczeń chrzcielnych. Wszystkie dzieci, rodziców oraz chrzestnych bardzo serdecznie zapraszam.
  9. Bardzo serdecznie chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem pomogli nam przeżyć tak głęboko czas Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.