II NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.2023r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj, Kościół udziela odpustu zupełnego wiernym, którzy w Niedzielę Miłosierdzia Bożego odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele lub kaplicy wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu.
  2. W naszym kościele, uroczyste nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie odprawiane po Mszy Św. o godz. 9.00. Do udziału w tym nabożeństwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  3. Również dzisiaj, rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Ofiary, które złożyliśmy na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. Za życzliwe wsparcie tych dzieł wszystkim serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  4. Dzisiaj, podczas Mszy Św. o godz. 15.00, dzieci z kl. III przygotowujące się do I Komunii Św. przeżywać będą odnowienie swoich przyrzeczeń chrzcielnych. Wszystkie dzieci, rodziców oraz chrzestnych bardzo serdecznie zapraszam.
  5. W Wielki Piątek podczas adoracji Krzyża Św. zbieraliśmy ofiary na konserwację Grobu Pańskiego w Jerozolimie. Zebraliśmy na ten cel 1.326 zł. W świąteczny poniedziałek, na tacę zbieraliśmy ofiary na KUL. Zebraliśmy 2.152 zł i 50 gr. Wszystkim za złożone ofiary z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  6. Od soboty wznawiamy wymianę dokumentów cmentarnych. Wymiana dotyczy sektorów B, C, D i E. Można już zapisywać się w zakrystii.
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 9.00 zapraszam na spotkanie wszystkich rodziców dzieci z kl. II. Proszę wszystkich rodziców o konieczną obecność.