Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23.04.2023r.

 1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
 2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w niedziele o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
 3. Przeżywamy dzisiaj w Kościele 13 Niedzielę Biblijną, tym samym rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Ten czas ma nam uświadomić, jak ważne jest dla nas, ludzi wiary, czytanie Pisma Św. Starajmy się każdego dnia zanurzać się w Boże Słowo i żyć Nim w każdej chwili naszego życia.
 4. W dzisiejszą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 9.00, spotkanie rodziców dzieci z kl. II. Proszę wszystkich rodziców o konieczną obecność.
 5. Jutro, przeżywać będziemy uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze Św. w naszej parafii o godz. 17.00 i 18.00. Do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny wszystkich serdecznie zapraszam.
 6. We wtorek przypada święto Św. Marka Ewangelisty. Jest to dzień modlitw o urodzaje oraz o błogosławieństwo Boże dla wszystkich pracujących na roli. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
 7. W sobotę przeżywać będziemy święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy w intencji pokoju na naszym kontynencie serdecznie zapraszam.
 8. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Młodzież proszę o konieczną obecność.
 9. Powoli zbliża się miesiąc maj, w którym sprawujemy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W naszej parafii, nabożeństwa majowe będą sprawowane codziennie. W poniedziałki, wtorki, środy i piątki po Mszy Św. wieczornej. We czwartki po Mszy Św. o godz. 8.00. W soboty i w niedziele o godz. 17.30.
 10. W ubiegłą niedzielę składaliśmy na tacę ofiary przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas naszej diecezji. Zebraliśmy na ten cel 2.395 zł. i 90 gr. Wszystkim za złożone ofiary z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
 11. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Wymiana dotyczy sektorów B, C, D i E. Można zapisywać się w zakrystii.
 12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.