X NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.06.2023r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe w czerwcu jest odprawiane w niedziele o godz. 17.00. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję.
  4. We czwartek kończymy Oktawę Bożego Ciała. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Po procesji tradycyjne poświęcenie wianków z kwiatów i ziół.
  5. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Św. o godz. 17.00 i 18.00. Po Mszy Św. wieczornej, uroczyste nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z udziałem w nabożeństwie łączy się możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Do udziału we Mszy Św. i w nabożeństwie wszystkich serdecznie zapraszam.
  6. Z racji piątkowej uroczystości post nas nie obowiązuje.
  7. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W naszej parafii Msze Św. w tym dniu o godz. 16.00 i 17.00.
  8. W przyszłą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbierać będziemy ofiary na pomoc parafii Św. Augustyna w Sierra Leone. Zachęcam do wsparcia tego misyjnego dzieła naszej diecezji.
  9. W ubiegłą niedzielę po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieraliśmy ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Zebraliśmy 580 zł. Za pomoc i wsparcie tego dzieła wszystkim z całego serca dziękuję.
  10. Z całego serca dziękuję wszystkim mieszkańcom ulic: Szkolnej, Słonecznej, Lipowej, Świerkowej, Polnej, Leśnej, Poprzecznej, Akacjowej, Klonowej oraz mieszkańcom Cisówki, Kątów Goździejewskich I i Łęki za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję tym wszystkim, którzy pracowali przy budowie i dekorowaniu ołtarzy, dziękuję serdecznie za przekazane kwiaty do kościoła. Bóg Wam zapłać kochani!
  11. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Wymiana dotyczy sektorów C, D, E i F. Można zapisywać się w zakrystii.
  12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.