XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2023r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe w czerwcu jest odprawiane w niedziele o godz. 17.00. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. W dzisiejszą niedzielę, po wszystkich Mszach Św. do puszek zbieramy ofiary na pomoc naszej parafii Św. Augustyna w Sierra Leone. Serdecznie dziękuję Wszystkim za wsparcie tego misyjnego dzieła naszej diecezji. Bóg zapłać!
  4. W piątek o godz. 8.00 uroczysta Msza Św. dziękczynna na zakończenie Roku Szkolnego. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci, nauczycieli, rodziców do spowiedzi we wtorek lub we środę od godz. 16.30.
  5. Również w piątek przypada 18 rocznica święceń biskupich naszego Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy o Nim w naszych codziennych modlitwach.
  6. W sobotę przeżywać będziemy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze Św. z uroczystości o godz. 16.00 i 17.00. Do udziału we Mszy Św. oraz do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  7. W przyszłą niedzielę, po Mszy Św. o godz. 12.30 zapraszam na spotkanie młodzież z obecnej kl. VII i VIII. Proszę o konieczną obecność. Również w niedzielę 25 czerwca, ale po Mszy Św. o godz. 18.00, zapraszam na spotkanie młodzież z obecnej kl. I i II szkół średnich. Również proszę o konieczną obecność.
  8. Spotkanie Komitetu Organizacyjnego Dni Kultury Ziemi Pustelnickiej odbędzie się we wtorek 27 czerwca o godz. 19.30 na plebanii. Wszystkie osoby z Komitetu bardzo serdecznie zapraszam.
  9. Trwa wymiana dokumentów cmentarnych. Wymiana dotyczy sektorów C, D, E i F. Można zapisywać się w zakrystii.
  10. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.