XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2023r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. Dzisiejsza niedziela to II niedziela miesiąca. Ofiary które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję.
  4. We wtorek przypada święto Św. Benedykta Opata, patrona Europy. Msze Św. w naszym kościele o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy w intencji naszego kontynentu serdecznie zapraszam.
  5. W przyszłą niedzielę modlimy się w intencjach wszystkich kierowców. Po każdej Mszy Św. błogosławieństwo kierowców i święcenie pojazdów mechanicznych.
  6. We wrześniu przyszłego roku, nasza parafia organizuje pielgrzymkę „Śladami Św. Pawła Apostoła” po kontynentalnej Grecji. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę. We wrześniu tego roku planowane jest spotkanie z organizatorem pielgrzymki. Dobrze by było, aby już przywiózł dokumenty do wypełnienia. Zapraszam serdecznie do zapisów.