XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.07.2023r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. We wtorek przypada święto Św. Jakuba Apostoła. Msze Św. w naszej parafii o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszam.
  4. We środę przypada wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny i ziemskich dziadków Pana Jezusa. Jest to dzień modlitw za naszych dziadków. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy serdecznie wszystkich zapraszam.
  5. W ubiegłą niedzielę, przy święceniu pojazdów, zbieraliśmy ofiary przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy przez MIVA Polska. Zebraliśmy na ten cel 773 zł i 50 gr. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie z całego serca dziękuję. Bóg zapłać!
  6. We wrześniu przyszłego roku, nasza parafia organizuje pielgrzymkę „Śladami Św. Pawła Apostoła” po kontynentalnej Grecji. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę. We wrześniu tego roku planowane jest spotkanie z organizatorem pielgrzymki. Dobrze by było, aby już przywiózł dokumenty do wypełnienia. Zapraszam serdecznie do zapisów.