ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO – 06.08.2023r.

1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto Przemienienia Pańskiego, jednocześnie jest to I Niedziela Miesiąca, niedziela adoracyjna. Po Mszy Św. o godz. 9.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja eucharystyczna. Zapraszam wszystkich ministrantów, bielanki, sypaczki, Panie i Panów z Żywego Różańca, Panów z asysty kościelnej i wszystkich strażaków.
  4. We środę przypada święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. Msze Św. ze święta o godz. 17.00 i 18.00. Do udziału we Mszy Św. i do wspólnej modlitwy w intencji naszego kontynentu wszystkich serdecznie zapraszam.
  5. We czwartek święto Św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  6. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca. Ofiary, które złożymy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  7. We wtorek w przyszłym tygodniu 15 sierpnia przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej. Msze Św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Na zakończenie każdej Mszy Św. poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
  8. We wrześniu przyszłego roku, nasza parafia organizuje pielgrzymkę „Śladami Św. Pawła Apostoła” po kontynentalnej Grecji. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę. We wrześniu tego roku planowane jest spotkanie z organizatorem pielgrzymki. Dobrze by było, aby już przywiózł dokumenty do wypełnienia. Zapraszam serdecznie do zapisów.