Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Pustelniku

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.08.2023r.

  1. Msze Św. niedzielne w naszej parafii, są odprawiane: w sobotę o godz. 18.00 i w niedzielę o godz. 9.00, 11.00, 12.30, wieczorna Msza Św. o godz. 18.00.
  2. Nabożeństwo wypominkowe jest odprawiane w naszej parafii w niedzielę o godz. 17.15. Do wspólnej modlitwy w intencji naszych bliskich zmarłych serdecznie zapraszam.
  3. W dzisiejszą niedzielę przypada II niedziela miesiąca. Tradycyjnie już, ofiary, które złożyliśmy na tacę, przeznaczone są na prace budowlano – remontowe w naszym kościele. Wszystkim za życzliwą pomoc i wsparcie serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  4. Jutro przypada wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika. Do udziału we Mszy Św. serdecznie zapraszam.
  5. We wtorek przeżywać będziemy uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej, patronki naszej Diecezji. Msze Św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Przed pierwszą Mszą Św. nabożeństwo „Godzinek”. Na zakończenie każdej Mszy Św. poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
  6. Jednocześnie we wtorek 15 sierpnia przypada 103 rocznica Bitwy Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą. Główne uroczystości diecezjalne odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej w Konkatedrze na Kamionku.
  7. We wrześniu przyszłego roku, nasza parafia organizuje pielgrzymkę „Śladami Św. Pawła Apostoła” po kontynentalnej Grecji. Serdecznie zapraszam do zapisywania się na pielgrzymkę. We wrześniu tego roku planowane jest spotkanie z organizatorem pielgrzymki. Dobrze by było, aby już przywiózł dokumenty do wypełnienia. Zapraszam serdecznie do zapisów.
  8. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia prasa katolicka.